Kontakt os og vi vil hjælpe dig med dit valg af arbejdstøj

Dine synspunkter er ekstremt vigtigt for vores bestræbelser på konstant at blive en bedre leverandør af arbejdstøj. Lad os vide, dine synspunkter, ved at udfylde nedenstående formular eller kontakt os via e-mail adresser:

TELEFONNUMMER

Telefon+45 98 33 77 11
 

ÅBNINGSTIDER

Mandag-torsdag 08:00-16:00
Fredag 08:00-15:00


 

HOVEDKONTOR

Blaklader Workwear ApS
Juelstrupparken 10 A 1 sal.
9530 Støvring

BESØGSADRESSE

Blaklader Workwear ApS
Juelstrupparken 10 A 1 sal.
9530 Støvring


Country Manager / Salg

René Christiansen | Ansvarlig salg

René Christiansen

Country Manager Denmark
Tlf.: +45 21770294
rene.christiansen@blaklader.com
Lars Knudstrup | Ansvarlig salg

Lars Knudstrup

Key Account Manager
Tlf.: +45 21770216
lars.knudstrup@blaklader.com
Claus Lykkegaard Hansen | Key Account Manager | Blåkläder

Claus Lykkegaard Hansen

Key Account Manager
Tlf.: +45 21170168
claus.lykkegaard@blaklader.com

Kundeservice

Jeanette Chorn | Sales Support

Jeanette Chorn

Kundeservice
Tlf.: +45 98337711 / +45 21170208
Jeanette.chorn@blaklader.com
Marie-Louise Kjær Mogensen | Sales Support

Marie-Louise Kjær Mogensen

Kundeservice
Tlf.: +45 98337711 / +45 21770127
marie-louise.mogensen@blaklader.com

Kontor

Betina Haurum | Kundeservice

Betina Haurum

Markeds-/Salgskoordinator
Tlf.: +45 98337711 / +45 21777345
betina.haurum@blaklader.com
Anne Kvist | Kundeservice

Anne Kvist

Markeds-/Salgskoordinator
Tlf.: +45 98337711 / +45 21170055
anne.kvist@blaklader.com

Kontakt os

* = obligatorisk